Мнения, препоръки и забележки за листовките от категория В

Re: Мнения, препоръки и забележки за листовките от категория В

Мнениеот angelov1985 на Сря Яну 23, 2013 11:22 pm

tsaita e mnogo qko e napravena no ima mnogo greshki tova mi mnogo nervira, kogato pravite neshto napravete kakto trabva zashto to ima hora tozi znak shte znae taka i moje da na pravi katostrofa i na kraq koi e vinoven ti si vinoven :twisted:

angelov1985

Re: Angelov

Мнениеот angelov1985 на Сря Яну 23, 2013 11:25 pm

ima mnogo greshki v tezi listovki.
das heiß scheiße

angelov1985

Мнениеот kidman на Съб Фев 28, 2015 10:11 am

ok sa

kidman

Мнениеот adi123 на Вто Ное 03, 2015 4:59 pm

Mno gotin sait s bodbrani vaprosi no zASHTO sled kato odgovorq na daden vapros ne se smenqt ostanalite a trqva da natiskam nqkolko put I varhu otgovora I cak toga izlizat drugite.vaprosi no salet kato Sam natiskala pro nqkolko put I sledvashtiq veche e natisnat avtomatichno i :cry: e greshen v zavisimost ot zadeniq vapros

adi123

Мнениеот krasimirvm на Нед Дек 03, 2017 1:38 pm

Здравейте аз съм нов тук но като разглеждам листовките намирам много грешки в отговорите А уж съм професионален шофьор бивш Явно много неграмотни хора са ги съставяли на който логиката въобще не работи Сега в момента не мога да се сетя за тези грешки но мисля че в листовка 10 имаше такава със един забранителен знак Аз допускам грешки а как например се оправят циганите не знам Сега такава каша са забъркали с тези листовки че човек може да побеснее от яд А навремето всичко беше по просто и лесно този знак ти позволява другият ти забранява Има и други недомислици но за да не бъда голословен от сега нататък ще записвам съмненията си и ще коментирам тук

krasimirvm

Предишна

Назад към Категория В